Relax a wellness

Sauna

Ve 2. patře aquaparku najdete relaxační zónu se saunou, masérským salónem a soláriem. Je přístupná z vnitřní části aquaparku a také z recepce ve 2. patře. Hosté, kteří vstupují z recepce, mají k dispozici oddělenou šatnu se sprchou a toaletou a veškerý přístup je bezbariérový a přizpůsobený i tělesně postiženým. V celé relaxační zóně, která pojme maximálně 30 lidí,  je sauna, parní lázeň, venkovní vířivka a odpočívárna s barem. Finská sauna pro 4 – 6 osob je vyhřívána na 90 – 100 stupňů a ochladit se můžete pak vodní mlhou, sprchou nebo dokonce převržením vědra se studenou vodou.

Solária

V relaxačním centru se nachází celkem tři solária.

Solárium 1 – ULTRASUN Q15 High Power Turbo je horizontální solárium s pevnou spodní a pohyblivou vrchní částí. V horní části je 25 ks SUNFIT VRX3 160W a 4 ks obličejové výbojky RS 500W. Spodní část je vybavena 20 ks SUNFIT XL3+ 120W v délce 190 cm. Za hlavou jsou opalovače ramen se šesti trubicemi SUNFIT S+ 25W.

Solárium 2 – ULTRASUN Sunburst 4500 High Power je horizontální solárium s pevnou spodní a pohyblivou horní částí. Horní část obsahuje 20 ks SUNFIT RX+ 100W a 3 ks obličejových výbojek RS 500W. Ve spodní části je 18 ks SUNFIT 120W XL v délce 190 cm.

Solárium 3 – ULTRASUN POWERTOWER I8 je vertikální solárium s pevnou zádovou částí a pohyblivými dveřmi. Uvnitř jsou instalovány 200W trubice SUNFIT a panel s ventilátory.

 

Masáže

Zdejší masérský salon Vám může poskytnout tyto typy služeb:

Klasickou relaxační a regenerační masáž

Lávové kameny

Baňkování

Čokoládovou masáž

Reflexologii chodidel

Havajskou masáž LOMI – LOMI

Skořicový zábal

Zábal Lympha kofein

Turistický magazín