AQUA restaurace

Do vybavení aquaparku patří pochopitelně i restaurační zařízení. Návštěvníci tu mají k dispozici celkem čtyři možnosti občerstvení. Samoobslužnou restauraci, bar, bistro a letní restauraci.

V přízemí se nachází hlavní samoobslužná restaurace. Po celý den jsou tu v nabídce teplá hotová jídla, minutky, ovocné a zeleninové saláty a také zákusky a dezerty ke kávě. Je zde pamatováno i na děti  s dětskými jídly a posezení na dětských židličkách. Restaurace je volně přístupná, bez placení vstupného a za jídlo můžete zaplatit v hotovosti nebo stravenkami. Vedle restaurace je v přízemí vybudován dětský koutek, kam mohou  rodiče své ratolesti odložit.

Bistro je umístěno v prvním patře aquaparku. Tento typ občerstvení je rozdělen do dvou sekcí – na suché a mokré. Suché bistro využívají lidé, kteří na někoho čekají poblíž recepce anebo ti, kteří nenavštívili atrakce aquaparku a pouze sledují dění uvnitř z tohoto místa. Mokrá část je oddělena prosklennou stěnou a sem mají přístup lidé přímo z bazénů. Podává se tu především rychlé občerstvení, jako jsou různé bagety, toasty, dezerty, saláty nebo párek v rohlíku. V suchém bistru zaplatíte v hotovosti, v mokrém rovněž, anebo prostřednictvím čipového systému.

Bar najdete ve druhém patře. Ten je opět rozdělen na suchou a mokrou část a je odtud nejlepší výhled na celé dění v aquaparku. Bar je vybudován přímo nad vodními atrakcemi a bazény v prosklenné galerii. Konzumovat tu můžete čerstvé ovocné nebo zeleninové šťávy, nealkoholické nápoje, míchané nealko i alkoholické drinky, zmrzlinu, zmrzlinové poháry a kávu. Do mokré části baru mají přístup i návštěvníci sauny.

Letní restaurace slouží výhradně pro návštěvníky venkovních prostor aquparku.  Venkovní posezení nabízí teplou kuchyni po celý den, dále velký výběr salátů a také rychlé občerstvení, jako jsou párky v rohlíku, bagety, zmrzlina a rovněž chlazené nápoje, točené pivo a káva.

Turistický magazín